Loading

  1. 0
  2. 3
  3. 5
  4. 10
  5. 11
  6. 12
Jesteś tutaj:   Aktualności / Pokazujemy się
Pokazujemy się

Bardzo ważny jest dla nas udział w targach. Branża zoologiczna podlega ciągłym przemianom, a my chcemy aktywnie w nich uczestniczyć. Opracowujemy coraz to nowe, doskonalsze receptury, które następnie chcemy poddać Waszej ocenie. Chcemy dać Wam możliwość przyjrzenia się naszym produktom z bliska, skonsultowania kwestii dotyczących żywienia zwierząt. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zaufanie, gdy w grę wchodzi zdrowie Waszych pupili.

16 maj

Targi ZOOMARK 2017 - relacja


Chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedziny naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów w Bolonii ZOOMARK 2017, które odbyły się w dniach 11-14 maja br.
04 kwiecień

Targi ZooExpo 2017 - relacja


Marka Vitapol bardzo aktywnie wspiera swoich dystrybutorów, i tak było również w tym przypadku. ZooExpo to największe cykliczne wydarzenie branżowe o charakterze międzynarodowym w Norwegii, w którym uczestniczą wystawcy oraz zwiedzający z całego świata. Podczas ZooExpo 2017, które odbyły się w dniach 1-2 kwietnia br. w norweskim Gardermoen, aktywnie wspieraliśmy naszego dystrybutora FEBO NORGE.
28 marzec

Targi Global Pet Expo - relacja


W dniach 22-24 marca odbyły się światowe targi zoologiczne Global Pet Expo w Orlando na Florydzie. Targi okazały się rekordowe pod względem wielkości. Już drugi raz w wydarzeniu uczestniczyła polska firma Hobby spod Bydgoszczy, prezentując swoje produkty.
21 marzec

Targi Iberzoo Madryt 2017 - relacja


Tegoroczne targi Iberzoo w Madrycie cechowała doskonała organizacja oraz niesztampowe podejście. Łącząc siły z targami weterynaryjnymi ProPet, organizatorzy znacznie rozszerzyli grono odbiorców komasując w jednym miejscu dwie podstawowe gałęzie rynku zoologicznego.
Strona 1 z 3
:

P.W. HOBBY


Kobylarnia 20A

86-061 Brzoza k/Bydgoszczy

POLAND


 

 
Skontaktuj się już dziś!
 

+48 52 3810 011
 


Copyright © Vitapol