Loading

  1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 12
  7. 19
  8. 20
Jesteś tutaj:   Aktualności / Pokazujemy się / TRIXIE COME TOGETHER 2016-fotorelacja
wtorek, 13 wrzesień 2016 06:53

TRIXIE COME TOGETHER 2016-fotorelacjaW dniach 08-09 września firma Hobby była gospodarzem „Come Together” – międzynarodowego zjazdu partnerów i dystrybutorów marki Trixie.

Połączone zespoły niemieckiego producenta i polskiego gospodarza postarały się, by to wydarzenie stało się ekscytującą mieszanką biznesu i rozrywki.

W trakcie spotkania goście zapoznali się z nowościami produktowymi i mieli możliwość odbycia rozmów poruszających merytoryczne zagadnienia zarówno w obrębie marki Trixie, jak i flagowych marek własnych Hobby; Vitapol, Lolo Pets czy Lolo Pets Classic.

W dalszej części została zaprezentowana firma Hobby. Wizycie gości towarzyszyła bankietowa atmosfera, której częścią stał się plenerowy pokaz agility przeprowadzony przez zaprzyjaźniony klub z Bydgoszczy. Pozostałe atrakcje były skoncentrowane na próbie przybliżenia regionalnych atutów. Były to m.in.: rejsy rzeczne, przejażdżki zabytkową kolejką, zwiedzanie ciekawych miejsc i zabytków, w końcu bogate i liczne uczty pełne miejscowych przysmaków.

Tegoroczne „Come Together” utrwaliło i wzmocniło istniejące już relacje miedzy firmą Hobby a jej partnerami oraz wniosło powiew świeżości i zaskoczyło biznesową kreatywnością, a także stało się kolejną cegiełką na rzecz promocji regionu oraz polskiej przedsiębiorczości.

 

:

P.W. HOBBY


Kobylarnia 20A

86-061 Brzoza k/Bydgoszczy

POLAND


 

 
Skontaktuj się już dziś!
 

+48 52 3810 011
 


Copyright © Vitapol