Loading
Jesteś tutaj:   Aktualności / Targi ZOOMARK 2017 - relacja
wtorek, 16 maj 2017 10:28

Targi ZOOMARK 2017 - relacja

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedziny naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów w Bolonii ZOOMARK 2017, które odbyły się w dniach 11-14 maja br.

Zainteresowanie naszą ofertą i przygotowanymi dla Państwa nowościami przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Obecność naszego zespołu we Włoszech zaowocowała nawiązaniem nowych relacji biznesowych, głównie zagranicznych, ale także udało nam się podtrzymać kontakt ze stałymi klientami. Oprócz zapoznania się z atrakcyjną ofertą targową wielu z odwiedzających miało okazję poznać nas i nasze portfolio bliżej. Przy tej okazji z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy zdecydowali być tam z nami. Podczas czterech dni targów usłyszeliśmy wiele miłych słów, mnoga liczba spotkań zainspirowała nas do podjęcia wielu nowych, kreatywnych działań. O naszych pomysłach na pewno dowiecie się w niedalekiej przyszłości.
 
Jeszcze przed rozpoczęciem eventu Mark Momoli, menadżer wydarzenia powiedział: "Targi Zoomark 2017 zapowiadają rekordową edycję. To w konsekwencji potwierdza fakt, że rynek zoologiczny nieustannie się powiększa. Świadczy również o tym międzynarodowy charakter wystawy". My z tymi słowami całkowicie się zgadzamy.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej edycji!

 

:

P.W. HOBBY


Kobylarnia 20A

86-061 Brzoza k/Bydgoszczy

POLAND


 

 
Skontaktuj się już dziś!
 

+48 52 3810 011
 


Copyright © Vitapol