Loading

  1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 12
  7. 19
  8. 20
Jesteś tutaj:   Aktualności / Pokazujemy się / Targi Global Pet Expo - relacja
wtorek, 28 marzec 2017 09:36

Targi Global Pet Expo - relacja

W dniach 22-24 marca odbyły się światowe targi zoologiczne Global Pet Expo w Orlando na Florydzie. Targi okazały się rekordowe pod względem wielkości. Już drugi raz w wydarzeniu uczestniczyła polska firma Hobby spod Bydgoszczy, prezentując swoje produkty.
Pomimo dużej konkurencji oraz obecności silnych graczy z tamtejszego rynku stoisko przedstawiciela takich marek jak Vitapol, Lolo Pets czy Lolo Pets Classic cieszyło się dużym zainteresowaniem.
 
Produktem, który w sposób szczególny przykuwał uwagę obecnych na targach był tym razem Smakers Wapienny - flagowy wyrób producenta z Kobylarni.
 
Swoją premierę zza Oceanem miały karma pełnoporcjowa Excellent oraz Expert marki Vitapol, a także Extrimo marki LoloPets. Zwiedzający docenili także szeroką gamę i wysoką jakość wszystkich produktów z portfolio firmy.
Prócz odwiedzin najciekawszych stoisk do dyspozycji zwiedzających były także sale konferencyjne, na których odbywały się bardzo ciekawe wykłady oraz prelekcje.
 
Targi to doskonałą okazja by utrzymać dobre relacje z Partnerami z Ameryki oraz nawiązać wiele ciekawych kontaktów handlowych. Tym samym ogłaszamy, że Vitapol na dobre zadomowił się w Stanach Zjednoczonych.

 


Dziękujemy jeszcze raz za dobre rady, rozmowę oraz zainteresowanie!

Do zobaczenia przy kolejnej edycji!
:

P.W. HOBBY


Kobylarnia 20A

86-061 Brzoza k/Bydgoszczy

POLAND


 

 
Skontaktuj się już dziś!
 

+48 52 3810 011
 


Copyright © Vitapol