Loading

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 6
 5. 7
 6. 12
 7. 17
 8. 18
 9. 21
 10. 26
 11. 35
 12. 36
Jesteś tutaj:  
piątek, 07 czerwiec 2019 08:23

Nowa strona Karmeo ! Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową
www.karmeo.vitapol.pl

Na naszej stronie znajdziecie wszelkie informacje na temat oferowanych przez nas produktów, komunikat o nowym designie opakowań czy ulepszonym składzie naszego Karmeo. Produkt ten zyskał składniki klasy premium, co wiąże się z najwyższą jakością i ulepszoną recepturą.

Wraz ze zmianą nazwy Karma na Karmeo odświeżona została stylistyka opakowania karm wyróżniająca się spójnym, nowoczesnym wzornictwem, dzięki czemu opakowania Karmeo są bardziej przejrzyste, a jednocześnie komunikują wyjątkową smakowitość. Odświeżony design opakowań to nie wszystko – dla organizmu zwierząt najważniejsze są receptury oraz składniki, z jakich karma została przygotowana. Karmeo zyskają klasę karm Premium i są jeszcze bardziej dopasowane do preferencji żywieniowych poszczególnych gatunków zwierząt. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i nowe metody produkcji wszystkie mieszanki dla małych ssaków oraz papug i ptaków ozdobnych zostały przebudowane. Co ważne w większości przypadków zmiany zostały wprowadzone tak, aby móc w łatwy sposób i bez negatywnego wpływu na zdrowie zwierząt móc przejść płynnie z dotychczasowych karm na nowe receptury.

Największe zmiany mają miejsce w przypadku karm dla zwierząt roślinożernych takich jak królik, kawia domowa, szynszyla czy koszatniczka. Karmeo cechują się znacznym ograniczeniem lub eliminacją obecności w mieszankach całych ziaren zbóż. Zostały one w znacznym stopniu zastąpione najwyższej jakości granulatem na bazie siana łąkowego.

Już teraz na rynku można odszukać Smakersy Karmeo w nowych opakowaniach. Koniecznie sprawdźcie w swoich sklepach zoologicznych!

:

P.W. HOBBY


Kobylarnia 20A

86-061 Brzoza k/Bydgoszczy

POLAND


 

 
Skontaktuj się już dziś!
 

+48 52 3810 011
 


Copyright © Vitapol