Loading

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 6
 5. 7
 6. 12
 7. 17
 8. 18
 9. 21
 10. 26
 11. 35
 12. 36
Jesteś tutaj:  
wtorek, 18 czerwiec 2019 07:21

Smakers Excellent nominowany !

Już kolejny raz nasz Smakers Excellent weźmie udział w Plebiscycie.
Tym razem będzie to Plebiscyt pt. "Diamenty Zoologi" w ramach targów Pet Expo w Bydgoszczy.
Dlaczego akurat Smakers Excellent?
Ponieważ to pełnoporcjowa wersja karmy Excellent w formie Smakersa.To ekstrudowana karma, której każdy kawałek zawiera taką samą mieszankę składników idealnie dostosowanych do fizjologii odżywiania poszczególnych gatunków zwierząt. Smakersy Excellent dla gryzoni roślinożernych oraz królika to pierwsze Smakersy bezzbożowe w ofercie marki Vitapol. Za to są bogate w długie, surowe włókna niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego tych zwierząt. Z dodatkiem smakowitych warzyw i owoców dla uzupełnienia codziennej diety w witaminy i minerały.
Smakersy Excellent dla szynszyli i koszatniczek to niskokaloryczny pokarm, który nie zawiera owoców czy warzyw, aby poziom cukrów ograniczyć do minimum, a dodatek topinamburu pełni rolę prebiotyku. Jest on wyjątkowo bogaty w inulinę czyli cukier prosty (znakomicie przyswajalny przez diabetyków), wpływa na naturalne obniżenie poziomu glukozy we krwi.  Dodatek witamin i minerałów ma na celu wsparcie układu odpornościowego i utrzymanie całego organizmu w dobrej kondycji.
Smakersy Excellent dla zwierząt wszystkożernych (chomik, myszoskoczek, szczur, mysz) z dodatkiem białka pochodzenia zwierzęcego (drób, łosoś) oraz odpowiednią ilością zbóż zapewniających witalność i energię. Dodatek ziół oraz warzyw i owoców zapewnia kompleksowe odżywianie i prawidłowe trawienie.
Smakersy Excellent łączą w sobie niezwykłe walory smakowe z prozdrowotnym oddziaływaniem na organizm zwierzęcia, do tego forma ekstrudatu zapewnia jeszcze lepsze przyswajanie składników pokarmowych. Dodatkowo

Smakersy te posiadają nasz nowy typ zawieszki – hybrydę – umożliwiającą zarówno pionowe jak i poziome mocowanie w każdego rodzaju klatkach.  

Koniecznie odwiedź naszego Facebook'a ! Znajdziesz tam aktualne informacje o Plebiscycie !
:

P.W. HOBBY


Kobylarnia 20A

86-061 Brzoza k/Bydgoszczy

POLAND


 

 
Skontaktuj się już dziś!
 

+48 52 3810 011
 


Copyright © Vitapol