Loading

 1. 0
 2. 3
 3. 4
 4. 7
 5. 12
 6. 16
 7. 23
 8. 25
 9. 31
Jesteś tutaj:   O nas / Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy firmą z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Tworzymy dla zwierząt i z miłości do zwierząt. Nasz zespół tworzą specjaliści, miłośnicy zwierząt i pasjonaci. Natomiast każdy nasz produkt powstaje w wyniku wielu konsultacji i badań. Wsłuchujemy się także w opinie i potrzeby naszych klientów. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę.

Nasze produkty wyróżniają:

 • Czytelne i przyjazne opakowania. Oprócz dbałości o jakość naszych produktów dbamy również o jakość naszych opakowań. Pakujemy produkty w wysokiej jakości kartoniki oraz folie, które nie zniekształcają się podczas transportu. Ponadto wszystkie nasze produkty wyposażamy w okienka poprzez które klienci mogą dojrzeć  zawartość.
 • Szeroka oferta gramatur. Dbamy o to, aby klient mógł wybrać odpowiednią ilość pokarmu do potrzeb swojej hodowli. Dlatego nasze karmy dostępne są w rożnych rodzajach opakowań - w kartonikach, w folii oraz w wiaderkach.

 • Rozwiązania technologiczne. Tajemnica sukcesu naszych produktów tkwi w niepowtarzalnym procesie produkcji. Nasze smakersy są w 80 % wykonywane ręcznie. Powstają na patyku z drzewa liściastego. Każdy smakers® posiada 3 warstwy zabezpieczone specjalnym lepiszczem dzięki czemu produkt nie obsypuje się. W przeciwieństwie do innych kolb dostępnych na rynku smakersy poddawane są niepowtarzalnemu procesowi suszenia w temperaturach nie przekraczających 65o co umożliwia zachowanie większej ilości witamin i związków mineralnych niż w przypadku tradycyjnego pieczenia. Dodatkowo nasze produkty pakowane są  w atmosferze ochronnej co wydłuża okres przydatności o 2 lata. 

 • Szeroka oferta produktowa. Dbamy o to, aby nasze produkty trafiały nawet do najbardziej wymagających zwierząt. Każda linia produktów posiada unikalne cechy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najdelikatniejszych zwierzęcych podniebień. Warto dodać, że marka Vitapol to ponad 500 produktów.

 • Wysokiej jakości składniki . Wszystkie nasze karmy oparte są o wysokiej jakości składniki, z dużym urozmaiceniem. Niektóre pokarmy zawierają do 45 różnych składników w mieszance. Wszystko po to aby dzięki różnorodności zapewnić zwierzętom źródło wszystkich niezbędnych składników pokarmowych dla prawidłowego wzrostu, rozwoju i rozmnażania zwierząt.

 • Patenty. Nasza unikalność to również patenty, które sprawiają, że nasze produkty są wyjątkowe. Wśród nich warto wymienić: zawieszkę typu shark czy łapacz ziaren.
:

P.W. HOBBY


Kobylarnia 20A

86-061 Brzoza k/Bydgoszczy

POLAND


 

 
Skontaktuj się już dziś!
 

+48 52 3810 011
 


Copyright © Vitapol